PlayStation Plus 2020 Eylül Ayı Oyunları

 PlayStation Plus 2020 Eylül Ayı Oyunları

PlayStation Plus 2020 Eylül Ayı Oyunları

PlaySatation Plus, PS4’ten en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayacak bir aboneliktir. Bu abonelik PlayStation Store’a erişimi bulunan tüm ülkelerde vardır.

PlaySatation Plus size özel depolama alanı ve çevrimiçi oyun avantajı verir. Oyunlarda size çeşitli indirimler sunar. PlayStation Plus alıp almamakta kararsızsanız 14 gün boyunca deneyebilirsiniz. Böylece oyunlar ve kullanım hakkında bilgi sahibi olursunuz.

Street Fighter 5

Bir dövüş oyunu olan Street Fightere 5, bu alanda akla gelen ilk oyunlardandır. Oyunda önceki zamanlarda yaşanan online maçlardaki sıkıntılar giderilmiştir. Bunun yanında çeşitli değişiklikler yapılmış ve en iyi oyunun sunulması istenmiştir.

PlayerUnknown’s Battleground

pubg-mobile-ücretsizpubg-mobile-nedir

Battle Royale türü oyunların bir anda patlamasına ön ayak olan bu oyun çıktığı zaman bir kargaşa yaratmıştı. Oyunun tanıtım videosunu ve fotoğraflarını gören insanlar hemen oynamak istiyorlardı. Oyunu hala o heyecanla oynayan bir sürü kişi var. Ayrıca e-spor turnuvaları ve partnerlik işlemleri de bulunuyor.

PUBG oyununun bu kadar sevilmesi başka kişilerin de akıllarında yeni iş fikirleri doğurmuştur. Bu iş fikirlerinden PUBG’ye benzer oyunlar çıkmış ama PUBG kadar oynanmamıştır. Ayrıca çıkan bu oyunlar PUBG oyununun zirvesini de oynatamamıştır. İlk başlarda yapımcısına çokça para kazandıran bu oyun hala kazandırmaya devam ediyor.

Bu oyunları almadan önce PlayStation Plus aboneliğiniz varsa bundan önceki oyunları hemen alabilirsiniz. Kütüphanenize ekleyerek ömür boyu oynayabilirsiniz. Bu oyunlar Call of Duty: Modern Warfare ve Fall Guys oyunlarıdır. İki oyunun içeriği birbirinden farklıdır ancak ikisinin de oynaması çok zevklidir. İki oyunu da YouTube gibi video paylaşım platformlarında paylaşan ünlü kişiler görebilirsiniz.

Call of Duty çok eski bir tarihten beri gelen bir oyundur. Oyunu milyonlarca kişi oynamış ve olumlu geri dönüşleri olmuştur. Ayrıca bu oyun sadece PS4’lerde değil bilgisayarlarda da oynanabiliyor. Fall Guys oyunu ise 2020 yılının Şubat ayında yayınlanan bir oyundur. Fall Guys Call of Duty kadar fazla kullanıcıya ulaşmasa da sevenleri vardır. Bu oyun da Call of Duty gibi sadece PS4’lerde değil bilgisayarlarda da oynanabiliyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın