Olumlu ve Olumsuz Özellikleriyle Dikkat Çeken Burçlar

 Olumlu ve Olumsuz Özellikleriyle Dikkat Çeken Burçlar

Olumlu ve Olumsuz Özellikleriyle Dikkat Çeken Burçlar

Burçlara inanmak pek çok kişinin yaptığı bir şeydir. Burçlara inanmayan pek çok kişi olsa da bu kişiler bile burçları takip etmektedir. Burçların özellikleri itibariyle olumlu ve olumsuz özelliklerden bahsetmek mümkündür.

Aslan Burcu: Egoist Liderler

Aslan burcu en çok bilinen burçlardan biridir. Aslan burcunun bu kadar öne çıkmasındaki en önemli özelliklerinden biri son derece egoist ve kendine güvenen bir karakter olmasıdır. Aslanın bu özelliği çok tanınmasına sebep olsa da aynı zamanda aslanın olumlu yönleri de yok değildir.

Aslan burcu yönetmeyi sever ancak bu yönetimi de layıkıyla yerine getirir. Kendine olan güveni boş değildir ve bir işin altına girdiğinde bir yolunu bulup o işin altından kalkmayı da bilir.

Koç Burcu Hem Cesur Hem Temkinli

Koç burcu pek çok durumda ilk adımı atan taraf olmayı sevmektedir. Bu durum ikili ilişkilerde ya da bir toplumun içinde de geçerlidir. Durum böyle olsa da koç burcu atacağı adımları önceden kestirmeden ve hesaplamadan atmaz.

Koç burcunun bu özelliğinin yanında son derece temkinli olduğunu söylemek de mümkün. Atacağı adımları çok önceden düşünmeye başlayan koçlar bu şekilde erken karar verirler ve ilk adımı atacak kadar da cesaret göstermeyi bilirler.

Hep Olumlu Yönleri İle Bilinen İkizler

İkizler burcu bireyleri hemen her konuda başarılıdır. Bu başarıları aşırı detaycılıktan gelir. Bu detaycılık bazı kişilerde saplantı seviyelerine kadar çıkmaktadır. Durum böyle olunca tüm olayların detaylarını sonuna kadar inceleyen ve hesaplayan ikizler başarıya ulaşmayı başarırlar. Bu kadar düşünmenin ve tartmanın elbette ki olumsuz yönleri de yok değil. Bu olumsuz yön ise ikizler burcunun aşırı kararsızlık durumudur.

İkizler bireyleri çok fazla düşündükleri için pek çok durumda kararsızlığa düşmeleri ile bilinirler. Bu kararsızlık durumunun bir getirisi olarak da tutarsızlık durumu oluşmaktadır. Bazı bireyler karar vermekte zorlandıkları için tutarsız davranırlar. Tutarsız ve kararsız yönleri ikizlerin karakteristik olumsuz yönlerinden olsa da kendilerini herkese karşı sevdirmeyi bilirler. Son derece sempatik ve başarılı olmalarının da bu noktada payı büyüktür.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın