Kardashian Ailesinin Reality Show Programı Bitiyor

 Kardashian Ailesinin Reality Show Programı Bitiyor

Kardashian Ailesinin Reality Show Programı Bitiyor

Amerika’nın tanınan ve sevinen yüzlerinden olan Kardashian ailesi tarafından yapılan ve sunulan “Keeping Up With Kardashians” adındaki Reality Show 14 yılın ardından yayından kalkıyor. Bu showun yayından kalkma sebebi ise pek çok kişiyi şaşırtacak nitelikte.

Açıklamayı Kim Kardashian Yaptı

Sosyal medya hesabından sevdiklerine ve fanlarına hitap ederek programın biteceğini açıklayan Kim Kardashian showa daha fazla devam etmek istemediklerini açıkladı. Bu durumun sebebi olarak da maddi gelirlerinin artık hedeflerinden de yüksek olmasını gösterdi.

Programın yayından kaldırılmasına üzülen fanları için de açıklamalar yapan Kardashian bu durumun kendisi için de üzücü olduğunu, yıllardır içinde olduğu bu yapımı sonlandırmanın zor olduğunu açıkladı.

Neden Yayından Kalkıyor?

Programın yayından kalkma sebebi olarak hedefledikleri servete ulaştıklarını açıklayan aile aynı zamanda sosyal medya üzerinden çok iyi gelirler elde ettiklerini ve bu gelirlerin de yeterli olduğunu açıkladı. Bu duruma da bakılarak başta Kim Kardashian olmak üzere tüm ailenin farklı yollarla gelir elde etmeye devam edeceği de yapılan çıkarımlar arasında.

Gelir kapılarını tamamen kapatmak istemeyen Kardashian takipçilerine ne kadar minnettar olduğunu da eklemeyi unutmadı. Bundan sonra takipçileri ve fanları ile sosyal medya hesapları üzerinden iletişime geçeceğini belirten Kardashian sosyal medyaya daha çok odaklanacak gibi. Farklı içerikler ile takipçilerine hitap etmeyi hedefleyen Kardashian daha aktif bir sosyal medya kullanımını hedefliyor.

Kardashian Ailesi Serveti

Programın bitmesine yetecek kadar olan bu servet ise merak konusu. Servetin çok olduğu bilinse de ne kadar olduğu pek çok kişi tarafından merak edilmektedir. Ailenin en medyatik yüzü, her alanda en çok tanınan üyesi olan Kim Kardashian çok farklı yollardan para kazanmayı başarmış bir kadın. 350 milyon dolar seviyesinde servetini aynı zamanda KKW isimli kozmetik markası sayesinde de elde eden Kim Kardashian hayatı boyunca pek çok konsept ile para kazandı.

Bu noktada ailenin en bilinen üyesi aynı zamanda kendi kendine zengin olan kadınlar listesinde de 54. sırada. Ailenin tamamının serveti ise bilinmiyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın