2021’de Vizyona Girecek En İddialı Filmler

 2021’de Vizyona Girecek En İddialı Filmler

2021’de Vizyona Girecek En İddialı Filmler

2021 yılının yaklaşması ile yeni vizyona girecek filmler de merak konusu oldu. Yapımcıların izleyiciye sunmaya hazırlandığı filmler arasında son derece ilgi çakıcı yapımlar var.

1. The Batman

2021 Haziran ayında vizyona girmesi beklenen filmin son derece büyük bir fan kitlesine sahip bir serisi var. Serinin devam niteliğindeki filmde ana karakter olan Batman’i Robert Pattison canlandıracak. Performansı ile merak edilen oyuncu da en az film kadar heyecanla bekleniyor. Filmin seyirci ile buluşma tarihi 25 Haziran 2021 olarak planlansa da Ekim 2021’e kadar sarkma ihtimali de var.

2. Hızlı ve Öfkeli 9

Fantastik yarış arabaları ile harikalar yaratan şoförlerin serisi olan hızlı ve öfkeli 9. filmini izleyiciye sunmaya hazırlanıyor. Yüksek heyecan ve aksiyon dolu filmlere imza atan serinin yeni filmi de diğerleri gibi heyecanla bekleniyor. Filmin fragmanları çok önceden yayınlanmıştı çünkü filmin planlanan yayın tarihi Mayıs 2020 olarak belirlenmişti.

Tüm dünyayı etkisi altına alan Korona virüs salgını kapsamında alınan önlemler sonucunda filmin yayın tarihi 11 ay sonrasına yani Nisan 2021’e ertelenmiştir.

3. Jurassic World: Dominion

Jurassic World ya da Jurassic Park isimleri ile bilinen serisinin son filmi izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Dinozorların bir tesadüf eseri hayata döndürüldüğü serinin ilk filminden sonra ikinci filmde de dinozorlar ile insanların yaşadığı farklı maceralar konu alınmıştı.

Chris Patt’in başrol oynadığı yeni film Dominion 2021’de vizyona girecek. Filmin net olarak vizyon tarihi açıklanmamış olsa da Haziran 2021’den itibaren sinemalarda olması tahmin ediliyor.

4. Mission : Impossible 7

Sinema tarihinin en efsane filmlerinden biri olan, Türkçede “Görevimiz Tehlike” çevirisi ile karşılık bulmuş ancak asıl çeviri karşılığı “Görevimiz İmkansız” olan film. Tom Cruise ile efsaneleşmiş serinin son filminde de Cruise yine başrolde.

Ethan Hunt isimli karakteri canlandıracak olan Cruise, izleyicilere güzel bir aksiyon filmi izletecek gibi duruyor. Aksiyon ve heyecan tutkunu sinemaseverlerin kaçırmadan takip ettikleri serinin son filmi olan Mission : Impossible 7’nin 2021 yılının Kasım ayında vizyona girmesi bekleniyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın