2021 Yılında Merakla Çıkması Beklenen Oyunlar

 2021 Yılında Merakla Çıkması Beklenen Oyunlar

2021 Merakla Çıkması Beklenen Oyunlar

Her geçen yıl daha iyi video oyunlar piyasaya süren firmalar sürekli olarak sınırları zorlamaktadır. Oyunlar geliştikçe bilgisayarların işletim sistemlerinin de gelişmesi zorunlu hale gelmiştir. Bu durum sürekli olarak devam edecek bir döngü halini almaktadır.

Yeni Çıkacak Oyunlar

Her yıl olduğu gibi 2021 yılında da çıktıktan sonra çağ atlatacak pek çok oyun mevcut. Bu oyunlar bekleyen pek çok oyuncuyu merak içinde bırakmaktadır. Oyunların çıkış tarihleri tam olarak açıklanmasa da 2021 yılında çıkacağı kesin.

Bu oyunlar sayesinde daha gelişmiş video kartları ve işlemciler zorunlu hale gelmektedir. Aynı zamanda sistemlerin Ram kapasitelerinin de giderek artması gerekmektedir. Bu nedenle oyun kalitesi arttıkça bilgisayarlar yetersiz kalmaktadır.

Lord of The Rings : Gollum

Ünlü film serisi Lord of The Rings ya da Türkçe karşılığı ile Yüzüklerin Efendisi filminden esinlenen oyun önemli bir kesim tarafından merakla beklenmektedir. Oyunun hikaye temelli olması daha heyecanlı bir bekleyiş oluşturmaktadır. Fantastik bir dünyanın kapılarını açan oyunda mistik olaylara yer verilmesi elbette ki beklenen bir durum.

Oyun 2021 yılında çıkacak olsa da tam tarihi henüz kesin değil. Oyunun hem PC, hem PS hem de Xbox için çıkacağı ise kesin bilgiler arasında. Oyunun fiyatlarının ne olacağı henüz bilinmese de tüm platformlar için fiyatın farklı olacağına kesin gözle bakılıyor.

Vampire: The Masquerade – Swansong

Hikaye esaslı oyunlar arasında dikkat çeken oyunlardan biri de Vampire: The Masquerade – Swansong. Oyunun 2021 yılında çıktıktan sonra nasıl bir izlenim yaratacağı tam bir merak konusu. Şimdiden merakla beklenen oyun rol yapma oyunu olarak geçmektedir. Örnekleri olsa da çok sık rastlanmayan ve çok sık çıkmayan bu tip oyunların hazırlama süreci de müthiş bir çaba istiyor.

Bu tip oyunların kaliteli bir şekilde yapılabilmesi için harika bir ekibin yıllarca çalışması gerekiyor. Oyunun PS5, PS4, Xbox ve PC için sürümlerinin çıkması bekleniyor. Fiyat konusunda ise henüz bir bilgi bulunmamakta. Bilgisayar platformuna gelen oyunun daha uygun bir fiyatla satışa sunulması bekleniyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın